ELTEP s.r.o.

Kariéra

Volná pracovní místa:

1) Konstruktér/ka 3D
Náplň: tvorba a připrava dokumentace a podkladů pro výrobu, mechanická kontrukce jednoúčelových strojů.
Požadavky: SŠ/VŠ technického směru, aktivní znalos SolidEdge nebo Inventor je výhodou, technická představivost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, znalost AJ výhodou, řidičský průkaz B.
Nabízíme: různorodou práci, dobrý kolektiv, stabilní zázemí, možnost osobního růstu, flexibilní pracovní dobu.
Místo výkonu práce: Konstrukce a vývoj strojů, Píšťovy

2) Projektant/ka elektro
Náplň: tvorba a příprava elektro schémat
Požadavky: SŠ/VŠ technického směru, výhodou elektro zaměření na automatiziční techniku, §50, čl.5 výhodou, EPLAN electric výhodou, technická představivost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, znalost AJ výhodou, řidičský průkaz B.

První kontakt učiňte formou životopisu a to zasláním na adresu: info@eltep.cz.